Hroty Proti Vtákom W2-R | 50cm
  • Hroty Proti Vtákom W2-R | 50cm
  • Hroty Do Odkvapov W2-R | 50cm profil
  • Hroty Do Odkvapov W2-R | 50cm profil
  • Hroty Do Odkvapov W2-R | 50cm profil
  • Hroty Do Odkvapov W2-R | 50cm

Hroty Do Odkvapov W2-R | 50cm

1,83 €
S DPH

Množstevné zľavy

Množstvo Jednotková zľava Ušetríte
20 0,18 € Až do 3,60 €
100 0,20 € Až do 20,00 €
200 0,22 € Až do 44,00 €
Množstvo
Skladom
1 Recenzia(e)

Hroty alebo ostne proti vtákom W2-R sú špeciálne navrhnuté na použitie proti holubom do odkvapových žľabov, do „rýn“.

Podstava hrotov proti vtákom je ohybný, priehľadný polykarbonát – plast odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu.

Jedná sa o 50 cm dlhý modul na ktorom sa nachádza 20 hrotov.

Na uchytenie do odkvapov, „rýň – žľabov“ môžete použiť aj univerzálne svorky z našej ponuky, ktoré sú na to určené a hroty tak môžete v prípade čistenia odkvapov jednoducho demontovať a opäť namontovať. 

V prípade odberu väčšieho množstva nás neváhajte kontaktovať ohľadom cenovej ponuky.

KO_2R_40

Hroty Proti Vtákom Do Odkvapových Žľabov - W2-R

Technické údaje:

500 mm - Dĺžka modulu

22 mm - Šírka základne

110 mm - Rozpätie hrotov

135 mm - Dĺžka hrotov

20 hrotov na jednom module 50 cm

120 mm - Ochranná šírka cca 

Tieto hroty proti vtákom sú určené primárne proti holubom do odkvapov. Môžete si k nim dokúpiť svorky na jednoduché uchytenie v odkvapoch.

Neodporúčame ich používať proti lastovičkám, pretože na tento účel sú tieto moduly alebo hroty riedke a môže sa stať že lastovičky alebo belorítky si postavia hniezdo cez tieto hroty čo môže viesť k ublíženiu vtákom.

Tomu sa snažíme v každom prípade vyhnúť.  Pre tento prípad použite moduly W5-R, ktorých hustota je viac ako dvojnásobná a to 100 hrotov na meter.

Lastovičky alebo belorítky si už nedokážu cez ne hniezdo postaviť. Tým predídeme ublíženiu a Vaša fasáda ostane čistá. Prosím, nezhadzujte hniezda, vždy sa to dá riešiť aj inak. Aj v prípade že ste podcenili prevenciu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Materiály:

Podstava

Podstava Hrotov Proti Vtákom je vyrobená z polykarbonátu - ktorý sa používa napríklad pri stavbe hlukových zábran pri diaľniciach, nie je dôvod sa báť o jeho životnosť.

Podstavu ostňov proti vtákom je možné podľa potreby ohýbať. Pokojne aj 90°.

Na podstave sú zlomové body každých 5 centimetrov, čo umožňuje optimalizáciu a následnú montáž na presné dĺžky.

Jednotlivé podstavy na moduloch sa jednoducho napájajú ako puzzle.

Hroty

"Hroty" alebo "špice" sú vyrobené z pružinovej ocele, galvanicky ošetrenej proti korózii. Konce hrotov sú tupé. Vtáky majú odradiť od sadania a hniezdenia, nie im ublížiť. 

Hroty ponúkame aj v nerezovej verzii. Nájdete ich s označením SS-4

Hroty Proti Vtákom - Použitie:

Hroty proti vtákom do "rýň", alebo inak nazývané aj ostne alebo bodce proti vtákom sa používajú ako ochrana proti vtákom na zamedzenie sadania alebo hniezdenia synantropných vtákov ako napríklad holuby, vrany, straky, vrabce, ale aj belorítky a lastovičky, na nežiadané miesta.

Hroty proti vtákom slúžia ako mechanická zábrana. Dá sa povedať že ide o najúčinnejší spôsob. V miestach kde sa vtáky zdržiavajú vo väčších kŕdľoch alebo v mestách, kde sú premnožené už nezaberajú prvotné jednoduché vizuálne alebo zvukové plašiče ako napríklad makety dravcov, spreje alebo akustické napodobovanie dravcov.

Ostne alebo zábrany proti holubom W2-R sú určené primárne na použitie do "rýň - odkvapov- žľabov", kde sa zdržiavajú vtáky. Na balkónoch alebo parapetoch, kde sa zdržiavajú holuby. Terasy, billboardy, solárne panely, skrátka všade tam kde je to potrebné.

Montáž:

Svojpomocná montáž:

Montáž hrotov viete v mnohých prípadoch zabezpečiť sami. Závisí to samozrejme od mnohých faktorov. Sprievodcu na svojpomocnú montáž zábran proti vtákom som pre Vás pripravil na tomto odkaze: Tipy, ako vyriešiť problémy s vtákmi.

Ak máte ďalšie otázky ohľadom svojpomocnej montáže kontaktujte ma prosím telefonicky: +421 910 91 77 99 (Pokojne aj cez víkend.)

Profesionálna montáž:

Zabezpečujeme profesionálne montáže hrotového systému na celom Slovensku ale aj v Českej republike.

Pre zachovanie cenovej efektivity, spolupracujeme s profesionálnymi spoločnosťami, ktoré zabezpečujú výškové práce takmer v každom meste, čím odbúravame náklady na dopravu a Váš problém s vtákmi dokážeme vyriešiť omnoho rýchlejšie a lacnejšie než spoločnosti, ktoré sa snažia pokrývať všetko z jedného mesta.

Viac na tel. čísle: +421 910 91 77 99