Profesionálna montáž

Zabezpečujeme profesionálne montáže hrotového systému alebo zasieťovania proti vtákom, všetky práce s tým spojené, či už ide o priemyslené budovy, rodinné domy, bytové domy, vysielače, architektonické prvky a tak ďalej. V spolupráci so spoločnosťou SAFE WORKS s.r.o pre Vás navrhneme riešenie na mieru.


Kontaktujte nás ohľadom nezáväznej cenovej ponuky

Keďže každá montáž je individuálna, ceny nedokážeme stanoviť pevne, ale spoločne na to určite prídeme. Buď nás môžete kontaktovať telefonicky na tel. čísle: 0907 068 897 alebo vyplnením formulára ktorý, nájdete tu:

Nezáväzná cenová ponuka

Budete presmerovaný na web SAFE WORKS s.r.o.


Svojpomocná montáž

Montáž hrotového systému je jednoduchá. Podklad, na ktorý bude podstavec s hrotmi umiestnený, najskôr dôkladne vyčistíme a odmastíme.

Hrotové moduly následne prispôsobíme dĺžke podkladu, a to buď vzájomným pospájaním viacerých modulov alebo ich skrátením, podstavec má zlomové body každých 5 centimetrov. Na spodnú stranu priehľadného podstavca nanesieme pištoľou na tmel asi 3-5 milimetrovú vrstvu lepidla - napríklad transparentný Mamut z našej ponuky.

Podstavec s hrotmi potom prilepíme na vybraný povrch. Alternatívou lepenia je uchytenie hrotových modulov pomocou skrutiek, ktoré sa umiestnia do dierok s priemerom 4 milimetre. Každý modul má 10 už predpripravených dierok.

Ak máte otázky ohľadom svojpomocnej montáže kontaktujte nás telefonicky: 0910 917 799